KONST / Litografier / Färglitografier 7462079
nr 746 2079
Nisse Zetterberg
(1910-1986), Sverige
Färglitografier, 2 st. Nisse Zetterberg (1910-1986), signerade, 27x20 + 36x29
Nisse Zetterberg, född 1910 i Stockholm, död 1986, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 12 mars 2012
kl 17:14:09
6/3 23:17:04
150 kr
11/3 07:56:49
Nisse Zetterberg
Läs mer om Nisse Zetterberg